رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای قزوین: اگر روحیه جهادوشهادت گسترش یابد گرایش به شرق وغرب رخت برخواهد بست

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

 

 

آقای عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور  با آیت‌الله عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار کرد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار آقای رحمانی فضلی وزیر کشور با تقدیر از تلاش‌ها و خدمات استاندار سابق اظهار کرد: آقای همتی همواره حضور فعالی در نماز جمعه داشتند و در حوزه‌های دیگر نیز تعامل برادرانه‌ای را از ایشان شاهد بودیم.

 

وی ضمن تسلیت به آقای زاهدی استاندار جدید در خصوص درگذشت برادر ایشان، تصریح کرد: پس از مطرح شدن حضور آقای زاهدی در قزوین، در خصوص ایشان صحبت‌های خوبی شنیدیم و امیدواریم شاهد موفقیت ایشان در مسئولیت جدید باشیم.

 

 


امام جمعه قزوین وحدت و انسجام استان را بسیار خوب ارزیابی کرد و یادآور شد: علی رغم اختلاف سلایق، وحدت و انسجام اقشار مختلف مردم و مسئولان استان قزوین بسیار خوب است و امیدواریم به همت مسئولان شاهد انسجام و وحدت بیشتر مسئولان باشیم.

 

آقای رحمانی فضلی هم در این دیدار با بیان اینکه همراهی و همدلی بسیار خوبی بین مسئولان استان قزوین وجود دارد، گفت: خوشبختانه در استان قزوین همدلی و همراهی بسیار خوبی وجود دارد و کمتر شاهد حواشی بودیم.

 


وی تصریح کرد: آقای همتی تمام تلاش خود را گذاشتند تا خدمات خوبی را ارائه کنند و گام های خوبی که برداشته شد به همت و با همکاری همه مسئولان به دست آمد.


وزیر کشور در ادامه تجربه های آقای زاهدی استاندار جدید را خوب ارزیابی کرد و افزود: آقای زاهدی در حوزه‌های مختلف در استان کردستان دستاوردهای خوبی داشت و امیدواریم در استان قزوین هم شاهد موفقیت های ایشان باشیم.


این مسئول یادآور شد: استان قزوین، استان مهمی است و ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه و پیشرفت بیشتر دارد و مردم آن نیز مستحق این مهم هستند.

 


فریدون همتی استاندار سابق قزوین هم در این دیدار با تقدیر از نماینده ولی‌فقیه در استان بیان کرد: تذکرهای جنابعالی همواره مایه خیر و برکت برای ما بود.


وی خاطرنشان کرد: آیت‌الله عابدینی در سفر رئیس جمهور همراهی بسیار خوبی با ما داشتند و رئیس جمهور هم پس از بازگشت به پایتخت از ایشان به نیکی یاد کرد.


زاهدی استاندار جدید قزوین هم ظرفیت های استان قزوین را برای توسعه و پیشرفت ویژه دانست و عنوان کرد: استان قزوین در حوزه صنعت، کشاورزی و گردشگری ظرفیت های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد و امیدواریم با همراهی و تلاش مضاعف به این مهم دست پیدا کنیم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group