رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای قزوین: اگر روحیه جهادوشهادت گسترش یابد گرایش به شرق وغرب رخت برخواهد بست

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

 

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان کرد: مسلمانان جهان همه یک جبهه مقاومت را تشکیل می‌دهند که کفر، استکبار و صهیونیست در مقابل آنها قرار دارد و ما به عنوان یک یَد واحده باید این اتحاد و وحدت خود را برای همیشه حفظ کنیم.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در دیدار با مجموعه فرهنگی-جهادی سپاه بدر کربلا اظهار کرد: عزت، افتخار و اقتدار مومنان و انس بین قلوب مسلمانان، از جمله موهبت‌های الهی است که باید به واسطه این نعمت‌ها شاکر خدای متعال باشیم.

 

وی افزود: در دوران دفاع مقدس اعتقاد ما این بود که حکومت بعثی با مسلمانان می‌جنگد و این مسلمانان را نیروهای شیعه و سنی ایرانی و عراقی تشکیل می‌دادند و همه ید واحده برای مقابله با صدام و نیروهایش بودند.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین ابراز کرد: مسلمانان در کل جهان همه یک جبهه مقاومت را تشکیل می‌دهند که کفر، استکبار و صهیونیست در مقابل آنها قرار دارد و ما به عنوان یک ید واحده باید این اتحاد و وحدت خود را برای همیشه حفظ کنیم.

 

 

وی با بیان اینکه در قرآن کریم خدای متعال صف آرایی دو جبهه را در مقابل هم نشان داده است، اذعان کرد: اراده خدا و اراده کفر، استکبار و شیطان همیشه در برابر هم قرار دارند و اراده شیطانی با طرافداران خود به دنبال خاموش کردن نور الهی هستند؛ اما خداوند به ما وعده پیروزی در صورت استقامت داده است.

 

امام جمعه قزوین بیان کرد: امیدوارم در یک مجموعه از دوستان عراقی، سوری، یمنی، بحرینی، لبنانی، فلسطینی و دیگر کشورهای اسلامی در کنار یکدیگر جمع شویم و باهم برای پیشرفت اسلام و مسلمانان برنامه ریزی داشته باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه آینده جهان متعلق به مسلمانان جهان است، عنوان کرد: سید حسن نصرالله اخیرا گفته است که ما به امید خدا بزودی در قدس نماز اقامه خواهیم کرد و من حرفی را که قبول نداشته باشم مطرح نمی‌کنم، همچنین رهبر معظم ما فرمودند که اگر اسرائیل غلطی بکند تلاویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم.

 

 

در ابتدای این مراسم محمود کهربایی، معاون مجموعه فرهنگی-جهادی سپاه بدر کربلا، با اشاره به همکاری‌های خوب ستاد عتبات عالیات قزوین گفت: یکی از بهترین برنامه‌های فرهنگی بین سپاه بدر و ستاد عتبات قزوین برگزاری اردوهای جهادی با حضور جوانان ایرانی است که در حال برگزاری است؛ همچنین بازسازی منازل شهدا در عراق از دیگر برنامه‌هاست.

 

کهربایی افزود: مجموعه‌ای از نیروهای عراقی برای آموزش‌های فرهنگی از هفته گذشته وارد ایران شدند و در شهرهای قم، مشهد، شمال و قزوین حضور پیدا کرده‌اند.

 

این مسئول گفت: خوشبختانه حمایت‌های ایران از مردم عراق، جبهه مقاومت را تقویت کرده و عامل پیروزی و آزادی شهرهای ما از سیطره داعش شده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group