رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران کنگره شهدای قزوین: اگر روحیه جهادوشهادت گسترش یابد گرایش به شرق وغرب رخت برخواهد بست

زندگی نامه

ما را در پیام رسان بله دنبال کنید

پربازدیدترین اخبار

بخش پاسخگویی

پاسخگویی به سوالات شرعی

سایت های مرتبط

 

آیت‌الله عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین از مصلای در حال ساخت شهر الوند بازدید کرد.

 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در حاشیه این بازدید با تقدیر از تلاش‌ مسئولان شهرستان البرز در ساخت مصلای الوند، اظهار کرد: مهندسی و بنای مصلاها باید به گونه‌ای طراحی و احداث شود که ستون‌های کمتری در آن‌ها به کار برده شود تا فاصله زیادی بین خطیبان و نماز گزاران به وجود نیاید.

 

وی با تأکید بر اینکه خداوند اصرار دارد مساجد برای خدا است، گفت: برخی تلاش می‌کنند تا مساجد را به نام خود معرفی کنند در حالی که خداوند تأکید کرده است مساجد فقط برای خدا است.

 

 

آیت‌الله عابدینی اضافه کرد: اگر به این کلام خدای متعال ملتزم باشیم، مساجد جای خودشان قرار می‌گیرند و فعالیت‌هایی که در آن‌ها صورت می‌گیرد، برکات بیشتری پیدا می‌کند.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود: پول‌هایی که قرار است وارد ساخت و ساز مسجد شود، باید پاک و بدون شبهه باشد و صاحب آن، وجوهات شرعی خود را پرداخت کرده باشد و از مسیر درست پول جمع کرده باشد.

 

وی با تأکید بر اینکه آبادی مسجد تنها در ظواهر آن نیست، خاطرنشان کرد: خداوند می‌فرماید فقط کسانی که به خدا و روز رستاخیز ایمان دارند می‌توانند در عمران و آبادانی مسجد حضور داشته باشند و مسجد با این‌ها آباد می‌شود.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Template Design:Dima Group